20 сентября 2021

Next відкриє спільне підприємство з Gap у Великобританії

Next відкриє спільне підприємство з Gap у Великобританії
890

Британський рітейлер Next спільно американським брендом Gap зареєструють нове підприємство Gap у Великобританії, мажоритарним власником якого виступить Next. За результатами угоди 51% акцій нового підприємства належатиме Next, а 49% Gap, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESMMagazine.

Починаючи з 2022 року, товари Gap з'являться в мережі магазинів Next у Великобританії й Ірландії, в якій зараз налічується близько 500 магазинів, а також продаватимуться на онлайн-платформі NEXT Total Platform.

У липні 2021 американський бренд Gap оголосив про закриття всіх фірмових магазинів у Великобританії та Ірландії в рамках нової стратегії ведення бізнесу на європейському ринку. Нове співробітництво з Next дозволить американській компанії зберегти присутність на ринку Великобританії. Британська мережа роздрібної торгівлі Next продовжує диверсифікувати портфель брендів у рамках розвитку власної віртуальної платформи для шопінгу, до якої вже підключені adidas, Victoria's Secret, Tommy Hilfiger, Kenzo, Gant і близько сотні інших брендів.

За 2021 рік Next викупила 25% акцій бренду Reiss, а також публічно оголосила про трансформацію бізнесу в модель маркетплейса.

Читайте також: Gap зачинить усі фізичні магазини в Британії

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также