20 сентября 2021

Більшість британських споживачів призвичаїлися до онлайн-покупок

Більшість британських споживачів призвичаїлися до онлайн-покупок
848

Приблизно 70% споживачів у Великій Британії стверджують, що придбання товарів в Інтернеті, зокрема, за допомогою смартфонів, стало їх улюбленим способом робити покупки під час пандемії. Такі результати отримала компанія Credit Karma під час вивчення суспільної думки. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Загалом було опитано 1034 британців, щоб встановити, як обмеження, запроваджені після початку пандемії COVID-19, вплинули на споживчий ринок країни, а також на настрої та звички людей.

Більше половини респондентів сказали, що їх покупки в Інтернеті зросли з початком пандемії, а з них більше третини сказали, що їхні фінанси від цього постраждали.

Зіад Ель Баба, генеральний директор компанії Credit Karma у Великій Британії та Канаді, зазначив, що високі обсяги придбань товарів в Інтернеті є ознакою здорової економіки. Але онлайн-покупки примушують людей легше витрачати гроші. Дослідження також показує, що у звичайних магазинах люди, як правило, витрачають відчутно менше грошей.

За останній рік 60% принаймні одного разу користувалися схемою «купити зараз, але платити пізніше». При цьому популярність покупок у розстрочку під час пандемії суттєво зросла. Водночас, люди почали більше інвестувати через Інтернет в акції та криптовалюти. Мобільному банкінгу до 2020 року не довіряли 19% населення Великої Британії. Зараз таких скептиків залишилося тільки 8%, відзначають автори дослідження.

Відбулися радикальні зміни у настроях споживачів, що тягне за собою потребу нового маркетингу та логістики.

Читайте також: Споживачі з Близького Сходу залишаються без постачання через проблеми між Китаєм, Європою та США

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также