21 сентября 2021

До кінця вересня ЄС презентує нову схему торгової співпраці за наслідками Brexit

До кінця вересня ЄС презентує нову схему торгової співпраці за наслідками Brexit
977

Очікується, що до кінця місяця Європейська Комісія оприлюднить плани, які впорядкують торгові стосунки ЄС та Великої Британії на кордоні з Північною Ірландією. Зараз саме тут виникає чимало різних непорозумінь та законодавчих казусів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Нагадаємо, що після оголошення Brexit саме Північну Ірландію вважали тим «острівцем свободи», через який можна було відносно вільно ввозити товари на британську митну територію.

Днями заступник голови виконавчої комісії ЄС Марос Сефчович пообіцяв застосування «творчих рішень» на кордонах Північної Ірландії та ЄС. Як стало відомо, Велика Британія погодилася залишити деякі правила ЄС у Північній Ірландії. Зокрема, мають бути організовані перевірки товарів, які прибувають з території Британських островів, щоб зберегти вільний проїзд між цією частиною країни та самою Ірландією, яка залишається складовою частиною ЄС. Щоправда, багато хто у Лондоні вважає, що така схема «внутрішньої митниці» працює погано.

Тим часом з боку Єврокомісії готують пропозицію щодо спрощення митного контролю у цьому регіоні, а саме, скорочення кількості документів. Але більше про це стане відомо тільки 21 вересня, коли відбудеться спеціальне засідання міністрів країн ЄС.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также