23 сентября 2021

Decathlon разом з IKEA та клієнтами влаштували толоку до Всесвітнього дня прибирання

Decathlon разом з IKEA та клієнтами влаштували толоку до Всесвітнього дня прибирання
1128

Французька мережа спортивних магазинів Decathlon Ukraine вкотре підтримала Всесвітній день прибирання і 18 вересня влаштувала тематичну толоку біля озера Йорданське у Києві. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Цьогоріч до команди та клієнтів Decathlon Ukraine долучилася також команда та клієнти IKEA. Спільними зусиллями всього за 2 години прибирання вдалося зібрати:

  • 319 кг відходів, які отримають друге життя, серед них скло, метал та пластик;

  • 299 кг відходів, які підуть на безпечне спалювання;

  • а ще був знайдений матрац, трохи шин, праска і навіть 1 велосипед.

Про зібране сміття подбав Центр Управління Відходами, представники якого розповіли учасникам, як правильно збирати сміття, досортували усе на сортувальній лінії та відправили відходи або на переробку, або на безпечне спалювання. Також зібране сміття можна було обміняти на подарунки від Decathlon та IKEA.

“Decathlon дякує усім нашим клієнтам, які долучились до події, команді IKEA, яка підтримала нас і прибирала пліч-о-пліч, і усім, хто допоміг в організації. Це дійсно надзвичайно проста, але така потрібна всім нам ініціатива. 

Ми приємно, активно і головне - корисно провели разом час на природі. І з упевненістю кажемо, що далі - більше. Ми обов'язково будемо продовжувати подібні проєкти, адже місія Decathlon - робити спорт доступним для всіх з турботою про планету”, - зазначили у Decathlon Ukraine.

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также