28 сентября 2021

Beyond Meat запускає масові продажі «курячих» наггетсів

Beyond Meat запускає масові продажі «курячих» наггетсів
1395

Компанія Beyond Meat, найбільший виробник штучного м'яса, оголосила, що, починаючи з жовтня, її новітня розробка - рослинна "курка" - з'явиться в роздрібних магазинах. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на CNBC.

Остання версія рослинної курки була представлена Beyond Meat у липні 2021 року. Після цього продукція з'явилася, в обмеженому тиражі, в різних ресторанах швидкого харчування. Компанія вперше за два роки почала просувати рослинну "курку" після того, як зосередилася на лінійці Beyond Burger.

«Ми вважаємо за необхідне продовжувати пропонувати споживачеві різноманітність білків. У найближчі роки ми будемо випускати продукти, що містять різні білки», - прокоментував генеральний директор компанії Ітан Браун, зазначивши, що компанія відштовхується від поведінки споживачів при здійсненні покупок.

Відзначається, що представлені продукти з рослинної «курки» містять удвічі менше насичених жирів, ніж традиційні продукти з м'яса птиці. Відомо, що в роздрібні мережі продукція надійде за ціною 5 доларів за упаковку. Нагетси будуть продаватися в секціях заморожених продуктів, окремо від бургерів Beyond Meat.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги