05 жовтня 2021

Mars попередила про обмеження поставок батончиків Bounty

Mars попередила про обмеження поставок батончиків Bounty
1914

Американський харчовий концерн Mars попередив контрагентів про можливе порушення термінів поставки шоколадних батончиків і цукерок під брендом Bounty через складнощі з покупкою сировини. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

У компанії розраховують на відновлення товарних запасів з асортименту Bounty лише до середини жовтня. Складнощі викликані підвищеним попитом, який сформувався на початку року, а також обмеженням в поставках сировини.

До портфелю Mars входять десятки популярних на українському ринку брендів, зокрема Mars, Snickers, Milky Way, Bounty тощо.

За даними джерел на ринку, проблеми з поставками можуть бути викликані браком кокосової стружки через неврожай. Не виключено, що складнощі з поставками можуть тривати і до 2022 року. Втім, у самій компанії не очікують дефіциту продукції і розраховують на те, що ситуація не позначиться на кінцевому споживачі.

За даними міжнародної дослідницької компанії NielsenIQ, шоколадні батончики залишаються лідерами зі зростання продажів як в натуральному, так і в грошовому еквіваленті. У період з січня по серпень 2021 року зростання продажів в сегменті склало 10,4% в штуках і 17,4% в грошах.

Читайте також: Nestle і Mars вилучають з продажу в Іспанії морозиво з канцерогеном

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також