18 октября 2021

Новий універсам «Копійка» відкрився в Одесі

Новий універсам «Копійка» відкрився в Одесі
1046

В Одесі відкрилася нова «Копійка». Новий універсам затишно розташувалася на вулиці Жоліо-Кюрі у будинку, 26. Його загальна площа — понад 530 кв. м, торгова — 450 кв. м. У сучасно облаштованому залі, категорії товарів, що вже полюбилися та обов'язково будуть з'являтися новинки.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Асортимент нової «Копійка» — це понад 6,5 тисяч найменувань: товари на кожен день, продукція під власними торговими марками та власний імпорт, свіжі м'ясо та риба, смачні фрукти та овочі, запашна випічка, колекція алкоголю.

Нагадуємо, гості універсаму можуть стати учасниками програми лояльності «Хороші сусіди» та отримувати бонуси за покупки, якими можна оплачувати товари в усіх універсамах «Копійка».

Магазин працює з 8:00 до 23:00, без вихідних. У торговому залі встановлено 3 касові апарати. Штат магазину 26 співробітників.

Довідка: Торгова мережа «Копiйка» була створена у 2001 році в Одесі. Сьогодні компанія об'єднує 97 магазинів двох форматів — універсами та мінімаркети. Мережа представлена на Півдні України — в Одеській, Херсонській та Миколаївській областях. Велика частина магазинів знаходиться в Одесі та Одеській області. У компанії працює понад 4 тисячі осіб.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги