22 октября 2021

На Новому Шовковому шляху запускають регулярний реверсний потяг

На Новому Шовковому шляху запускають регулярний реверсний потяг
1117

Цього разу регулярний контейнерний потяг має на меті доставляти, у першу чергу, товари з німецького Гамбурга до Шанхаю, а не навпаки, як усі давно звикли. Вантажі зі сходу на захід у регулярному потязі стануть додатковими. Та організатори, звісно, навіть не сумніваються, що з Китаю до Європи буде що привезти. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Наразі за маршрутом вирушив перший такий потяг, який мав би провести в дорозі від 16 до 18 діб. Після пробної поїздки планують відправляти по одному контейнерному потягу на тиждень. Щоправда, тут «перший млинець» виявився невдалим. Насправді потяг затримався на середньому заході Китаю через повені. Тож маршрут виявився на кілька днів довшим.

Організатором трансконтинентального сполучення став залізничний оператор DBCE. За останній час компанія запустила вже п’ять регулярних маршрутів між Китаєм та Європою: Хоума-Гамбург, Хефей-Вільгельмсгафен, Сіань-Париж, Нанкін-Тілбург та Сіань-Тілбург. Як бачимо, лише шостий став реверсним. Про плани організувати його говорили ще з липня.

Читайте також: Ринок очікує на історичне подорожчання вантажних авіаперевезень

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги