12 листопада 2021

Hasbro проведе свій перший шопінг-стрім

Hasbro проведе свій перший шопінг-стрім
1728

Американська компанія Hasbro, один із найбільших виробників іграшок та настільних ігор, проведе перший у своїй історії шопінг-стрім. Для проведення шоу Hasbro Holiday Shopping Live компанія вже запросила лауреата премії "Еммі" телеведучу Дафну Оз та автора Buzzfeed Івана Еміліо, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

У рамках стріму глядачам буде запропоновано робити замовлення товарів за мітками, доступними під час трансляції. На стрімі виступить також експерт із упаковки подарунків Алтон Дюлейні, який дасть покупцям поради та рекомендації.

Стрім транслюватиметься в офіційному обліковому записі Hasbro в Instagram, а також на сторінці Facebook Live та на мікросайті Hasbro. Частину виручених від продажу коштів буде направлено до фонду Marine Toys for Tots.

Компанія пробує себе в новому просторі на тлі проблем з постачанням товарів. Hasbro зіштовхнулася зі складнощами у формуванні асортименту протягом року, і не виключено, що до сезону розпродажів на ринку виникне дефіцит. За підсумками третього кварталу недопостачання призвели до скасування замовлень на суму близько 100 млн доларів, хоча згодом більша частина замовлень все ж таки була виконана.

"Ми вміло керуємо ланцюжком поставок, щоб гарантувати, що у це свято полиці магазинів будуть заповнені продукцією Hasbro", – прокоментував представник компанії.

Водночас, повідомляється, що Hasbro планує спрямувати значні кошти на маркетингові активності в четвертому кварталі 2021 року.

Раніше міжнародна консалтингова компанія Coresight Research виступила з прогнозом, згідно з яким продажі в інтернеті у форматі стріму до 2023 року досягнуть позначки 25 млрд доларів.

Читайте також: Продажі Lego в першому півріччі зросли до рекордних показників

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також