17 ноября 2021

Технології Amazon Go впровадять у супермаркетах Sainsbury's

Технології Amazon Go впровадять у супермаркетах Sainsbury
774

Amazon знайшов першого за межами США клієнта, який використовуватиме його технології безкасового обслуговування за моделлю Amazon Go. Систему камер зі штучним інтелектом буде впроваджено в другій за величиною британській мережі супермаркетів Sainsbury's, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Bloomberg.

У компанії повідомили, що новий магазин без кас та продавців відкриється у Лондоні 29 листопада 2021 року. Хоча офіційно інформація про підключення Sainsbury's до системи Amazon не підтверджується, джерела на ринку стверджують, що постачальником технологій для нового магазину є саме американський гігант.

Супермаркет у новому форматі відкриється неподалік штаб-квартири Sainsbury's на Хай Холборн у центральній частині Лондона. У магазині використовуватиметься технологія машинного навчання та камери для відстеження дій покупців. Для здійснення покупки достатньо буде відсканувати QR-код на вході в магазин, а після виходу з торгового залу система автоматично спише кошти за придбані товари. У компанії стверджують, що в процесі покупки не використовуватиметься система розпізнавання осіб, а отримані дані будуть видалятися з бази протягом тридцяти днів.

Технологія обслуговування без кас та продавців була вперше представлена в Amazon Go у 2018 році. Сьогодні компанія керує десятками подібних магазинів у США та шістьма – у Великій Британії, де мережа працює під брендом Amazon Fresh. На ринку США технології також використовуються в торгових мережах Hudson markets, OTG CIBO Express і Delaware North.

На ринку, як і раніше, не існує єдиної думки, чи є використання технологій Amazon економічно виправданим у той час як розвиток самої мережі Amazon Go просувається дуже повільно. Тим не менш, багато рітейлерів намагаються не відстати від американського гіганта в розвитку. Так, британський гігант Tesco нещодавно відкрив свій перший магазин, який працює за тією ж моделлю і використовує розумні камери та полиці, машинне навчання та штучний інтелект.

Читайте також: Amazon відкриє свій перший 4-зірковий магазин за межами США

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги