17 ноября 2021

Quick Pick-Up замість drive-thru - KFC змінює правила гри

Quick Pick-Up замість drive-thru - KFC змінює правила гри
794

Ресторані формати drive-thru, що набрали рекордної популярності за останні два роки, стають занадто обтяжливими для найбільших гравців на ринку фастфуду. Довгий час інвестуючи у розвиток формату для автомобілістів, тепер KFC, схоже, зацікавлений у тому, щоб змусити клієнтів відмовитись від цього зручного способу отримання замовлень. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Компанія створила новий сервіс Quick Pick-Up як альтернативу класичному drive-thru. Клієнтам пропонується зробити замовлення через мобільний додаток чи сайт, припаркуватися в спеціально відведеному місці біля ресторану та забрати своє замовлення всередині.

Таким чином у KFC розраховують зменшити черги, що утворюються в пунктах обслуговування автомобілістів. Споживчий попит змінюється, і багато клієнтів фастфуд-мереж все частіше вважають за краще отримувати замовлення з вікна власного автомобіля, що призводить до затримок в обслуговуванні та зростання витрат. За останніми даними, тільки з початку 2021 швидкість обслуговування на drive-thru збільшилася на 26 секунд і склала 6 хвилин 30 секунд.

«Quick Pick-Up змінює гру, роблячи фаст-фуд ще зручнішим і простішим для зайнятих клієнтів», - прокоментував президент американського підрозділу KFC Кевін Хочман. Як стимул для залучення клієнтів до нового сервісу в більшості своїх закладів KFC пропонує безкоштовну порцію картоплі фрі при замовленні на суму від 5 доларів через Quick Pick-up.

Читайте також: KFC повідомила про рекордні продажі після скасування обмежень

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги