30 ноября 2021

Asda зафрахтувала вантажне судно для забезпечення різдвяних поставок

Asda зафрахтувала вантажне судно для забезпечення різдвяних поставок
920

Британська група супермаркетів Asda зафрахтувала власне вантажне судно, щоб забезпечити доступність ключових різдвяних продуктів на тлі падіння базових продажів у третьому кварталі. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Судно перевозить 350 контейнерів зі святковою продукцією, включаючи прикраси, іграшки, одяг та подарунки, і незабаром прибуде до Сполученого Королівства.

Британські трейлери борються із затримками в міжнародних ланцюгах поставок, які посилюються через нестачу робочої сили у внутрішніх транспортних і складських мережах, причому особливо гострою є нестача водіїв великовантажних транспортних засобів.

Asda повідомила, що також збільшила обсяги індиків і свинини в магазинах порівняно з минулим роком, а також створила додатковий запас святкових продуктів на складах.

Рітейлер також винайняв 15 000 тимчасових працівників на різдвяний період і збільшив потужність служби доставки продуктів додому до одного мільйона місць за останній тиждень перед Різдвом.

Читайте також: Мережа супермаркетів Asda планує експансію до Європи

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги