30 ноября 2021

«Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» побудує перший у країні Дім Рональда МакДональда на території Охматдиту

«Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» побудує перший у країні Дім Рональда МакДональда на території Охматдиту
883

Про підписання меморандуму про взаєморозуміння для будівництва першого в країні Дому Рональда МакДональда оголосили благодійна організація «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні», Міністерство економіки України, Міністерство охорони здоров’я України і Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» МОЗ України. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Будівництво першого Дому Рональда МакДональда з орієнтовною площею 2 500 кв. м планується в Києві на території найбільшої дитячої лікарні в Україні «ОХМАТДИТ». В «ОХМАТДИТі» щорічно проходять лікування до 20 000 дітей з усієї країни й здійснюють приблизно 10 000 операцій, тому заклад зацікавлений у поліпшенні матеріально-технічної бази.

Будівництво, облаштування Дому, а також подальше керування здійснюватиме «Фундація Дім Рональда МакДональда».

Програма Дім Рональда МакДональда у всьому світі забезпечує комфорт, підтримку й ресурси для сімей з госпіталізованими дітьми лише за крок від лікарні, щоб ніщо не відривало сім'ю від найважливішого — лікування власної дитини. У планах «Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні» — обладнати в Домі 50 окремих кімнат, які зможуть забезпечити більше 18 000 безкоштовних ночівель на рік родинам у комфорті та поруч з дитиною. Це дозволить заощадити родинам десятки мільйонів гривень на проживанні та харчуванні, коли дитина хворіє. Водночас, це зменшує навантаження на лікарні, оскільки у Домі Рональда МакДональда зможуть перебувати пацієнти, які отримують амбулаторне лікування. Так «ОХМАТДИТ» зможе надати медичну допомогу більшій кількості профільних пацієнтів. Завершення будівництва Дому попередньо заплановане на кінець 2023 року.

«Сьогодні ми зробили важливий крок для розвитку сімейно орієнтованого підходу в медичному догляді дітей в Україні — підписали Меморандум про взаєморозуміння стосовно будівництва Дому Рональда МакДональда на базі НДСЛ “ОХМАТДИТ”. У світі вже існує 381 таких будинків, в той час як в Україні завдяки Фундації Дім Рональда МакДональда є тільки 5 Сімейних кімнат в державних дитячих лікарнях Києва, Львова, Сум, Вінниці та Харкова. У межах будівництва Дому Рональда МакДональда на базі НДСЛ “ОХМАТДИТ” буде 50 кімнат, де зможуть маленькі пацієнти перебувати разом з батьками під час лікування у лікарні», — зауважила Перша віце-прем’єр-міністерка України – міністерка економіки України Юлія Анатоліївна Свириденко.

«Відкриття Дому Рональда МакДональда в Україні — це прорив для нашої країни, і ми вдячні, що ця програма отримала підтримку на найвищому державному рівні. За п’ять років існування в Україні ми змогли допомогти родинам 70 000 разів завдяки програмі Сімейних кімнат Рональда МакДональда в лікарнях. Тепер ми зможемо надати життєво важливі ресурси й турботливий догляд ще більшій кількості сімей. Бути поруч та відчувати підтримку близьких — надважливо для важкохворих дітей, адже згідно з дослідженням кожна друга дитина відчуває стрес у лікарнях, пов’язаний із відсутністю батьків»,  — коментує Галина Соловей, директорка БО «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні».

Розбудова першого Дому Рональда Макдональда в Україні стала можливою завдяки щедрим донорам, які підтримують розвиток і розширення діяльності «Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні». Підтримка підготовчої роботи здійснюється в межах 4-річної партнерської програми між «Фундація Дім Рональда МакДональда» та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) з метою підтримки й поширення сімейно орієнтованого підходу в медичному догляді дітей по всій Україні.

«Сполучені Штати сприяють загальному розвитку системи охорони здоров’я України, об’єднуючи зусилля з приватним сектором, громадянським суспільством та державними організаціями для просування амбітних реформ охорони здоров’я в Україні та розширення доступу до якісних послуг для сімей. Наше партнерство з «Фундацією Дім Рональда МакДональда» втілює той дух співпраці, який ми чітко бачимо тут сьогодні з підписанням цього Меморандуму про взаєморозуміння», – сказав Джеймс M. Хоуп, директор Регіональної місії USAID в Україні.

Підписаний меморандум між Фундацією, Міністерством економіки України, Міністерством охорони здоров’я та НДСЛ «ОХМАТДИТ» є проявом уваги держави до вирішення великих проблем маленьких пацієнтів та підтримки в межах своєї компетенції для реалізації програми. Меморандум визначає терміни реалізації проєкту та основні кроки, які сторони здійснять для цього.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги