09 грудня 2021

Компанія UB1 перемогла в номінації «Прорив у логістиці»

Компанія UB1 перемогла в номінації «Прорив у логістиці»
1931

26 листопада 2021 року в рамках «ХХVI Всеукраїнського Дня Логіста: Success stories у логістиці – 2021» вперше в Україні В2В медіа група TradeMasterGroup ініціювала Національну премію «Ukrainian Logistics Award – 2021».

У номінації «Прорив у логістиці» перемогу отримала компанія UB1, яка розпочала свою діяльність у 1995 році як підрозділ компанії BERTA, а з 2019 року вони вже надавали весь спектр логістичних послуг за міжнародними стандартами не лише внутрішнім клієнтам, а й вийшли на ринок як 3PL-оператор. У 2019 році, коли мережа складських об'єктів давно вже охоплювала 10 областей у Західній та Центральній Україні, було введено в експлуатацію власний складський комплекс класу А+. Компанія надає повний спектр логістичних послуг, та, завдяки вдало налагодженій внутрішній системі роботи, забезпечує послугу доставки Last Mile за 24 години.

Оцінка учасників проводилась на основі даних про діяльність компанії за підсумками поточного року. Визначення переможців Національної премії включало заочну оцінку заявок, аналіз статистичної інформації, отриманої з відкритих джерел та за запитами до профільних відомств, а також оцінку партнерів, яким компанії надають свої послуги.

Згідно з аналізом протягом останнього року компанія UB1 розширила список контрактів із міжнародними компаніями, почала надавати послуги з мультимодальної та LTL логістики, збільшила кількість клієнтів по фулфілменту та наростила товарообіг РЦ мережі «Близенько» на 40%. Вражаючі успіхи, зважаючи на те, що компанія UB1 почала надавати послуги 3PL-оператора лише у 2019 році.

Взяти участь у премії могла кожна компанія, що надає рішення та послуги з логістики. Зокрема оцінювали постачальників IT-рішень для логістики та обладнання, в тому числі й складського, 3PL операторів, компанії сектору «експрес-доставки», транспортно-експедиторські компанії, що пропонують перевезення всіма видами транспорту, складських операторів, митних брокерів та учасники ЗЕД, а також інших учасників українського ринку логістичних послуг. 

Вітаємо команду UB1 з перемогою і бажаємо досягнення нових вершин!

 

Читайте також: Універсальні торгові автомати й сучасний інструмент для будь-якого бізнесу

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 


Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також