16 грудня 2021

Компанія UVK – краща комплексна логістична компанія року

Компанія UVK – краща комплексна логістична компанія року
2265

26 листопада 2021 року компанія UVK здобула першість у номінації «КРАЩА КОМПЛЕКСНА ЛОГІСТИЧНА КОМПАНІЯ» року в рамках номінації «UKRAINIAN LOGISTICS AWARD – 2021» від ТradeMasterGroup! Нагородження провідних логістичних компаній України відбулося під час «ХХVI Всеукраїнського Дня Логіста: Success stories у логістиці – 2021».

Оцінка учасників проводилась на основі даних про діяльність компанії за підсумками поточного року. Визначення переможців Національної премії включало заочну оцінку заявок, аналіз статистичної інформації, отриманої з відкритих джерел та за запитами до профільних відомств, а також оцінку партнерів, яким компанії надають свої послуги.

UVK має досвід на ринку логістики понад 20 років. Організовує всі види наземної, повітряної та морської доставки комерційних вантажів. Пакет послуг, які пропонує компанія, досить широкий – складське зберігання, локальна палетна дистрибуція, митне оформлення, міжнародні автоперевезення повнокомплектних та збірних вантажів, морські, залізничні й авіаперевезення по всьому світу.

UVK пропонує вигідні комплексні рішення та супроводжує весь логістичний ланцюжок партнерів від початку і до кінця. Більше 60% партнерів компанії використовують 3 та більше з 9 логістичних продуктів UVK. Комплексний підхід допомагає грамотно організувати кожне плече доставки, оптимізувати транзитний час та витрати на логістику.

Ефективна організація шляху вантажу від завантаження в будь-якому куточку світу до доставки останньої милі кінцевому одержувачу на всій території України, а також позитивні відгуки партнерів, підтверджують, що UVK – краща комплексна логістична компанія!

Взяти участь у премії могла будь-яка компанія, що надає рішення та послуги з логістики. Зокрема оцінювали 3PL операторів, компанії сектору «експрес-доставки», транспортно-експедиторські компанії, що пропонують перевезення всіма видами транспорту, складських операторів, митних брокерів та учасники ЗЕД, постачальників IT-рішень для логістики та складського обладнання, а також інших учасників українського ринку логістичних послуг. Кожна із компаній могла взяти участь у 16 номінаціях – «Прорив у логістиці», «Найефективніша логістична компанія», «Найкращий логістичний перевізник», «Інноваційна логістична компанія», «Надійний партнер у логістиці», «Найдинамічніша компанія в логістиці», «Лідер галузі», «Найкраща комплексна логістична компанія», «Найактивніша логістична компанія» та інших.

Редакція вітає UVK із заслуженою перемогою й бажає подальших успіхів та нових досягнень не лише на національному, а й на міжнародному рівні!

 

Читайте також: Підсумки 2020 року. COVID 19, Нові продукти, Розвиток напрямків, Зміцнення команди – компанія UVK показала хороший результат і упевнено взяла курс на 2021 рік

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 


Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також