06 января 2022

Walmart збільшує потужність служби доставки, щоб обслуговувати 30 мільйонів родин

Walmart збільшує потужність служби доставки, щоб обслуговувати 30 мільйонів родин
1376

У компанії Walmart оголосили, що планують розширити свою службу доставки товарів додому, щоб до кінця 2022 року обслуговувати 30 мільйонів американських домогосподарств. Зараз такі служби виконують замовлення лише для 6 мільйонів родин у США, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Для швидкого масштабування служби доставки InHome торгова мережа планує винайняти 3 тисячі водіїв. Також компанія придбає цілий парк електричних фургонів для роботи на останній милі.

Walmart отримала позитивний досвід організації доставки додому під час пандемії. Менеджери компанії переконані, що тепер це вважатиметься найкращим способом продажів.

Служба доставки InHome була запущена ще до пандемії у 2019 році. Та коли почалися карантини, її роботу призупинили. Щоправда, торгова мережа доволі швидко збагнула, що потрібно було зробити навпаки. Тепер у Walmart говорять, що InHome є важливою частиною їхнього бізнесу. На сьогодні мережа доставки розсилає понад 160 тисяч найменувань товарів із 400 супермаркетів по всій країні. Завдяки цьому теоретично скористатися послугою можуть 70% мешканців США. На практиці ж число значно менше. Отже, своїм завданням Walmart бачить швидке збільшення кількості клієнтів принаймні у 5 разів.

До речі, доставка товарів у Walmart не безкоштовна, але й недорога. Можна сплатити за місяць 19,95 дол., або ж за рік 148 доларів.

Читайте також: Walmart розширює доставку за допомогою дронів

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также