30 грудня 2021

Walmart розширює доставку за допомогою дронів

Walmart розширює доставку за допомогою дронів
2004

Американська торгова мережа Walmart складається приблизно з 4700 магазинів. За даними компанії, 90% населення Сполучених Штатів проживає не далі, ніж за 10 миль (16 км) від найбільшого супермаркету Walmart. Але залишається ще 10%, яким далеко їздити за покупками. Крім того, частина клієнтів знаходиться у важкодоступних місцях. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Для того щоб запропонувати якісне обслуговування саме для цієї категорії покупців, Walmart намагається використовувати вантажні безпілотні дрони, що можуть доставляти пакунки з придбаним через Інтернет товаром куди завгодно. Технологія уже випробувана та починає поступово розповсюджуватися у різних частинах США.

Зараз Walmart запроваджує доставку дронами з трьох своїх магазинів в Арканзасі. Для того, щоб замовити такого «кур’єра» покупцеві потрібно мешкати не менше ніж за дві милі від супермаркету (3,2 км).

За планом, безпілотники працюватимуть щодня з восьмої ранку до шостої вечора. Оператор гарантує, що товар потрапить до покупця протягом 30 хвилин після оформлення замовлення. Однак на клієнта покладають відповідальність у забезпеченні майданчика для посадки чи скидання пакунку. Він також має вчасно його забрати. Адже у сільській місцевості вже були випадки, коли замовлені з магазину продукти з’їдали тварини, бо покупець полінувався одразу вийти та забрати їх зі свого подвір’я.

У майбутньому Walmart хоче стати світовим лідером у доставці дронами.

Читайте також: Польська мережа Biedronka запроваджує систему IoT-маячків для оптимізації постачання

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також