06 января 2022

Крадіжки криптовалют виросли вшестеро за рік

Крадіжки криптовалют виросли вшестеро за рік
1479

Криптошахраї у 2021 році отримали рекордні $14 млрд, випереджаючими темпами зростали крадіжки криптовалют, пише CNBC з посиланням на дослідження Chainalysis. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

Втрати від криптошахрайства зросли на 79% у порівнянні з 2020 роком, переважно за рахунок поширення децентралізованих систем розрахунків (DeFi).

Прямі крадіжки криптовалют зросли на 516% до $3,2 млрд. 72% крадіжок зроблено через DeFi.

Обсяг транзакцій у децентралізованих системах за рік зріс ще більше – на порядок (+912%). Одним із драйверів зростання став «вибух» мемних криптовалют типу shiba inu.

П'ята частина всіх успішних атак хакерів на механізми таких систем експлуатували вразливості в протоколах нових криптовалют.

Втрати від прямих криптоскамів досягли $7,8 млрд. Більше третини ($2,8 млрд) з них припало на схеми типу rug pull — коли шахраї створюють імітацію нової криптовалюти, щоб обдурити інвесторів. Так сталося, наприклад, із токеном squid за мотивами серіалу "Гра в кальмара".

Скам зростає набагато повільніше за оборот криптотранзакцій, відповідно його частка падає. На "класичний" криптоскам з заміною адреси гаманця зараз припадає лише 0,15% сумарного обороту $15,8 трлн.

Читайте також: Хорватський рітейлер Konzum впроваджує оплату криптовалютами

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также