13 січня 2022

Кім Кардаш'ян викрили у шахрайстві з крипотвалютою

Кім Кардаш
1142

На телезірку Кім Кардаш'ян подали колективний позов за залучення інвесторів до шахрайської схеми з криптовалютою EthereumMax, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на The Wall Street Journal.

Відповідачами в позові також вказано боксера Флойда Мейвезера та колишнього гравця NBA Пола Пірса. Знаменитості рекомендували купувати криптовалюту в соцмережах: Пірс просував її в Twitter, Кардаш’ян - в Instagram, а Мейвезер - у ході поєдинку з відеоблогером Логаном Полом. Інвестори, які купили токени за завищеною ціною, втратили гроші після її обвалу.

Знаменитостей звинуватили в «хибних заявах про EthereumMax, що вводять в оману мільйони підписників». Зокрема, Кардаш’ян розмістила пост із запрошенням приєднатися до спільноти, коли на її Instagram-аккаунт було підписано 278 млн людей. Ця публікація була розкритикована британським фінансовим регулятором, який попередив інвесторів про ризики. Ті, хто подав позов, припустили, що відомі особи радили вкладатися в EMAX, щоб самим продати її після стрибка курсу.

Читайте також: PayPal запустить власну криптовалюту

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також