18 января 2022

Tesco розповсюдить роботу служби доставки Whoosh на 600 магазинів

Tesco розповсюдить роботу служби доставки Whoosh на 600 магазинів
984

У мережі Tesco оголосили, що до 2023 року мають намір надавати послуги доставки Whoosh щонайменше з 600 своїх магазинів. Це дозволить розширити присутність рітейлера на ринку швидкої торгівлі, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

За словами представника Tesco Кена Мерфі, зараз доставка Whoosh доступна зі 115 магазинів, до кінця фінансового року, який у компанії триває до лютого, це число має збільшитися до 200. А основне розширення відбудеться пізніше.

«Клієнтам дуже подобається сервіс. Насправді, переважна більшість замовлень виконується за півгодини, а клієнти дуже добре реагують на це», – відзначив Мерфі.

Сервіс Whoosh компанія Tesco запустила у травні 2021 року. Зараз через нього можна замовити доставку 1700 артикулів. У жовтні компанія продовжила розробку швидкої торгівлі, оголосивши про партнерство з Gorillas, спеціалістом із швидкої торгівлі, який пропонує доставку всього за десять хвилин. Але таку швидкість поки що забезпечують тільки у двох магазинах. Надалі Tesco хотіла би скоротити термін доставки замовлень саме до такого періоду усюди.

Читайте також: Tesco врятувалася від кризи за допомогою залізниці

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также