20 січня 2022

Quantum International на міжнародній виставці NRF 2022: Retail's Big Show

Quantum International на міжнародній виставці NRF 2022: Retail
1504

QuantumInternational спільно з Zebra Technologies взяли участь у міжнародній виставці NRF 2022: Retail'sBigShow. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

16 – 18 січня у Нью-Йорку пройшла масштабна виставка-конференція для рітейлу – NRF Big Show 2022.

Quantum International за запрошенням Zebra Technologies відвідали дану міжнародну виставку та конференцію роздрібної торгівлі.

CEO компанії Quantum International – Бартош Фурман та CBDO Quantum Software S.A - Матеуш Матесюк з ентузіазмом прийняли запрошення відвідати NRF 2022 та поділитися власним досвідом з представниками бізнесу рітейлу.

Zebra Technologies – виробник високотехнологічних мобільних терміналів, терміналів збору даних, термопринтерів та іншого обладнання для автоматизації складського обліку.

Компанія Zebra Technologies вже давно є одним із лідерів серед виробників обладнання. За останні 20 років Zebra Technologies придбала такі компанії Eltron, Comtec, HART Systems,  Motorola Solution Enterprise та багато інших.

NRF Retail Big Show 2022 – це найкраще місце, щоб дізнатися, що чекає на роздрібну торгівлю, подискутувати про можливості, що виходять з досвіду роботи з клієнтами, дізнатись про нові нових бізнес-моделі та спробувати нові інструменти ведення бізнесу у сфері рітейлу, e-commerse, логістики та управління ланцюгами постачання.

Основні теми конференції:

- нові тенденції у рітейлі;

- програма аналітичних та практичних доповідей з залученням провідних експертів світового ринку. Обмін досвідом та підвищення кваліфікації безпосередньо на самому заході, успішний досвід колег;

- рішення для ланцюга постачання, що дозволяють вийти з поточної кризи та підвищити стресостійкість;

- нові технології в ланцюгу поставок, логістиці, автоматизації та складській автоматизації;

- екологічні кейси впровадження інтелектуальних систем у рітейлі;

- керування попитом.

Справка

NRF – це наймасштабніша подія у світі рітейлу. Цього року відбулась вже 10 виставка. NRF -  поєднує галузь роздрібної торгівлі із галузевими сесіями, новітніми технологіями та можливістю встановити зв'язки з аналітиками. Це унікальний проект, створений для обміну досвідом між представниками роздрібної торгівлі.

Спецпроекти в рамках заходу:

  • велике шоу рітейлу.

  • фаховий майданчик для нетворкінгу, відкритих конструктивних дискусій, пошуку нових рішень та технологій, можливість швидкого відгуку на нові пропозиції до ще виводу їх на ринок.

  • екскурсії по роздрібних магазинах.

  • промисловий форум керівників і топ-менеджерів компаній.

Компанія Quantum International виражає свою подяку за запрошення компанії організатору та планує надалі брати участь у найактуальніших подіях року.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги