25 января 2022

Hugo Boss перевершила цілі продажів на 2021 рік після рекордного четвертого кварталу

Hugo Boss перевершила цілі продажів на 2021 рік після рекордного четвертого кварталу
992

Німецька модна компанія повідомила про рекордні доходи у четвертому кварталі, що допомогло їй перевершити власні цілі з продажів на 2021 рік та повернутися до допандемійного рівня. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

У четвертому кварталі продажі Hugo Boss виросли на 55% у річному обчисленні, досягнувши 906 млн євро. Це на 12% більше за аналогічний показник допандемійного 2019 року. Цікаво, що в жовтні компанія, ґрунтуючись на високому попиті в Європі й Америці, очікувала зростання продажів на 40%.

Онлайн-продажі у IV кварталі зросли на 33% - до 110 млн євро. Це на 78% більше, ніж у 2019 році, і на 51% більше за показник минулого року.

Попередні річні результати Hugo Boss повідомляють про зростання виручки на 43% - до 2,79 млрд євро, що всього на 1% нижче за показник 2019 року (2,88 млрд євро). Офіційні результати буде опубліковано 10 березня.

У самій компанії вважають, що зростання зумовлено відновленням купівельної активності в секторі повсякденного одягу, а також поновленням громадських заходів, що позитивно вплинуло на продажі офіційного одягу.

Позитивним чинником також стало те, що протягом четвертого кварталу було відкрито 98% магазинів модного бренду.

Читайте також: Hugo Boss розширює виробництво у Туреччині

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также