27 января 2022

Apple впровадить функцію прийому платежів на iPhone

Apple впровадить функцію прийому платежів на iPhone
1310

Корпорація Apple готується надати функцію прийому платежів у смартфонах. Новий функціонал може бути впроваджений у iPhone вже навесні 2022 року, повідомляє повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Bloomberg.

Apple веде розробку сервісу за миттєвим прийомом платежів через свої смартфони з 2020 року. Для цього компанія придбала стартап Mobeewave, що базується в Канаді, що спеціалізується на використанні смартфонів як платіжні термінали. Сума операції склала 100 млн. доларів.

Відомо, що для прийому платежів iPhone використовуватиме технологію NFC, впроваджену в сервіс Apple Pay. Нова технологія дозволить використовувати смартфони як платіжні термінали без необхідності підключення через Bluetooth. Чи стане нова технологія частиною системи Apple Pay, або самостійною платіжною системою, поки що не відомо.

Експерти очікують, що оновлення операційної системи iOs з використанням функції платіжного терміналу розпочнеться найближчими місяцями, а повний реліз iOS 15.4 відбудеться до кінця весни 2022 року. Основний конкурент Apple, південнокорейський технологічний гігант Samsung реалізував можливість прийому платежів через смартфони ще у 2019 році.

Читайте також: Новий бюджетний iPhone SE покажуть навесні 2022 року

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также