27 января 2022

У Фокстрот перезапустили обіг подарункових карт на сайті

У Фокстрот перезапустили обіг подарункових карт на сайті
1281

Подарункові сертифікати – як пластикові, так і електронні – тепер можна придбати й застосувати в обох каналах продажу омніканальної мережі. Цю сервісну новацію в магазинах та на інтернет-платформі Фокстрот запровадив першим серед усіх учасників ринку на ринку ПТіЕ. Про це  повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Впевнено рухаючись шляхом цифровізації, ритейлер працює над покращенням клієнтського досвіду за всіма напрямками. Зокрема, з початку 2022 року компанія оновлює підхід до способів застосування подарункових карт.

Відтепер у покупців є можливість купити на foxtrot.ua подарунковий сертифікат на обрану суму від 100 грн. – у будь-якому вигляді (пластиковому або електронному) та отоварити його в магазині або ж на сайті. А придбану у роздрібному магазині карту можна застосувати і при оформленні онлайн замовлення.

– Подарункова карта Фокстрот – ідеальний презент з будь-якого приводу. Проте раніше опція з обігу сертифікатів в онлайні була обмеженою, і перед нами стояло питання задовольнити запит та зрівняти умови їх застосунку. За останні  півроку силами професійної команди інхаус-фахівців ми допрацювали технічну складову й запустили оновлений інструмент на сайті, – зазначив Олексій Зозуля, CEO Фокстрот.

Також у компанії додали, що отримати замовлений на сайті сертифікат у пластиковому вигляді можна у магазинах мережі Фокстрот, доставкою Новою поштою або ж у відділі корпоративних продажів компанії. Електронний сертифікат надсилається на e-mail  покупця. Для здійснення покупки достатньо назвати номер сертифікату на касі в магазині або ввести у відповідне вікно на сайті. Роздруковувати його тепер не має потреби.

– Переконаний, що такі новації позитивно вплинуть на прихильність нашої та потенційної аудиторії, яка цінує час та віддає перевагу онлайн-покупкам. І, відповідно, очікуємо, що ці зміни відобразяться на ефективності продажів та збільшенні частки онлайну, – підсумував Олексій Зозуля.

Читайте також: Фокстрот запустив сервіс трекінгу замовлень

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также