16 мая 2022

"Стефанія" в кожен дім - до фіналу Євробачення у VARUS переназвали ще одну страву

"Стефанія" в кожен дім - до фіналу Євробачення у VARUS переназвали ще одну страву
843

На полицях VARUS з’явилися булочки з вишнею «Стефанія». Таким чином мережа супермаркетів вирішила підтримати гурт KALUSH Orchestra, який представить Україну на пісенному конкурсі «Євробачення-2022» у італійському Турині. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Нині багато фраз та термінів стали для країни такими ж важливими, як їжа для життєдіяльності людини. Тому для VARUS вже гарним досвідом стало тематичне перейменування різноманітних продуктів та страв мережі.

«Нині ми, як ніколи, пишаємося тим, що VARUS – це український бренд. Більше того, сьогодні весь світ захоплюється українцями, які об’єдналися заради перемоги та несамовито б’ються із рашистами. Нашими незламними воїнами, лікарями, пожежниками, волонтерами… Українським бізнесом, що не лише працює в настільки складних умовах, але й при цьому активно допомагає країні в усіх напрямках. Українськими артистами та співаками, які по світу дають благодійні концерти, збираючи мільйони на потреби армії та постраждалих від “обіймів божевільного сусіда”. І так, ми твердо віримо в перемогу України! Віримо також і в нашу перемогу на «Євробаченні-2022», здобуту для України KALUSH Orchestra з піснею Stefania, яку вже зараз наспівує весь світ. Ми вирішили символічно підтримати гурт та перейменували традиційну українську булочку з вишнею, давши їй назву переможної пісні», - говорить директор з маркетингу Ольга Румянцева.

Нагадаємо, що з метою підтримувати войовничий дух клієнтів, в перші тижні війни мережа VARUS оновила назви товарів в маркетах, надавши їм символізму сьогодення. На даний момент нові назви отримала низка продуктів. Серед яких – булочка з вишнею «Стефанія», хліб «Джавелін», багет «Стінгер», бублик турецький «Байрактар», салат з капусти з огірком «Смерть ворогам!», салат олів’є «Ми з України!», пиріжки з капустою «Від баби Наді», хек у клярі «Гребіть веслами!», крильця курячі в паніровці «Нова "Мрія”» та ін.

Товари з патріотичними назвами наявні в маркетах, що працюють на даний момент. А рецепти страв є на сервісі розумних рецептів VARUS.

Читайте також: VARUS надав допомогу котикам у вигляді 700 кг корму

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги