17 травня 2022

На росії не вистачає сировини для консервних банок

На росії не вистачає сировини для консервних банок
866

Російське федеральне агентство з рибальства звернулося до місцевого уряду з повідомленням про те, що метал для консервних банок серйозно подорожчав через нестачу сировини, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retail.

Наразі у російських виробників недорогої консервної продукції підскочили витрати на випуск тари. У росриболовстві зазначили, що подорожчання пов'язане із нестачею сировини.

У світлі нових економічних умов, пов’язаних зі збройним нападом рф на Україну, імпортні поставки жерсті та банок із неї на росію скоротилися. Зараз матеріал для консервних банок здебільшого ввозять із Китаю, хоча раніше в рф було кілька імпортерів металу та тари. Також росриболовство зафіксувало нестачу вітчизняної білої жерсті.

У «Рибному союзі» уточнили, що в галузі в бляшанку пакують консервовану рибу, наприклад кільку, оселедець, скумбрію. Раніше російські заводи закуповували білу жерсть для виробництва банок та готову тару в Європі, Японії, Китаї, а також усередині країни. Попри те, що великі консервні заводи мають власні потужності з виробництва жерстяних банок, вони все одно залежні від поставок металу з-за кордону.

Читайте також: McDonald's остаточно йде з росії – ресторани відкриються під новим брендом

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги