18 мая 2022

Річний виторг Burberry збільшився на 23%

Річний виторг Burberry збільшився на 23%
765

Британська Burberry Group Plc, один із провідних світових виробників товарів класу люкс, у 2022 фінансовому році (завершився 2 квітня) збільшила виручку на 23% та прийняла рішення збільшити розмір дивідендних виплат. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на New Retail.

Річний виторг компанії склав 2,83 млрд фунтів стерлінгів ($3,52 млрд) порівняно з 2,34 млрд роком раніше. Доподатковий прибуток минулого фінроку склав 511 млн фунтів порівняно з 490 млн за аналогічний період роком раніше. Скоригований операційний прибуток виріс на третину, до 523 млн фунтів, і співпав із прогнозами аналітиків, опитаних самою компанією. Порівняні роздрібні продажі збільшилися на 18% минулого фінроку.

Рада директорів Burberry вирішила збільшити річні дивіденди до 70 пенсів на акцію з колишніх 42,5 пенсів. Крім того, компанія анонсувала програму викупу акцій обсягом 400 млн фунтів стерлінгів, яка буде завершена в поточному фінансовому році.

Капіталізація Burberry з початку 2022 року знизилася на 12,9% і зараз становить 6,25 млрд фунтів.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги