19 мая 2022

EVA започаткувала нову благодійну ініціативу «Підтримай захисників»

EVA започаткувала нову благодійну ініціативу «Підтримай захисників»
850

З 16 травня клієнти EVA отримали змогу робити добровільні внески до благодійного фонду «Повернись живим», повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії. Перевести кошти на .підтримку ЗСУ можна на касі в усіх магазинах EVA.

Мінімальна сума добровільного внеску складає 1 грн. Максимальна сума – необмежена. Долучитись до ініціативи можуть всі клієнти EVA, незалежно від того, чи купували вони товари. Оплата може здійснюватися карткою або готівкою. Списання бонусів з картки лояльності «EVA МОЗАЇКА», електронного гаманця, використання подарункових сертифікатів, а також перерахування решти від оплати покупки – неможливі в рамках даної активності.

Щоб перерахувати кошти на касі, клієнт має повідомити касиру про своє бажання та назвати суму внеску. Після оплати сума буде відображена у чеку з позначкою «Збір коштів. Допомога ЗСУ».

«Мільйони українців довели, що ми готові об’єднуватися та робити все можливе заради спільної перемоги. Але багатьом людям здається, що переказувати на допомогу треба тільки якусь значну суму, наприклад, не менше 100 гривень. Тоді як не всі можуть собі це дозволити.

Проєкт «Підтримай захисників» – це ще одне нагадування про необхідність допомагати ЗСУ і одночасно можливість для клієнта зробити свій внесок у перемогу в зручний спосіб та в будь-якому обсязі. Якщо тисячі людей пожертвують навіть по одній гривні, це вже буде вагомо. Сподіваюсь, що наша ініціатива збільшить надходження до фонду «Повернись живим», і вони зможуть допомагати українським військовим ще більше», – прокоментувала виконавча директорка ТОВ «РУШ» (керуючої компанії мережі EVAта EVA.UA) Ольга Шевченко.

Звіти БФ «Повернись живим» про кошти, зібрані в рамках проєкту «Підтримай захисників», та їх використання будуть публікуватись на сайті EVA.UA та сторінках компанії у соціальних мережах.

Читайте також: EVA відновлює роботу магазинів у Київській області

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги