26 мая 2022

Книги для евакуйованих дітей-сиріт: ініціатива від VARUS

Книги для евакуйованих дітей-сиріт: ініціатива від VARUS
818

Мережа VARUS стартувала із соціальною ініціативою зі збору книг для дітей-сиріт, які наразі перебувають у тимчасовій евакуації в Туреччині, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Кожен, хто хоче допомогти, може принести україномовну книгу у будь-який магазин VARUS у Дніпрі з 25 травня по 5 червня та передати її адміністратору супермаркету. Головне, щоб книга мала хороший стан.

Казки, оповідання, книжки-картинки, пригодницькі романи, інше – все буде доречним. Зібрану літературу в рамках ініціативи «Дитинство без війни» передадуть організаторам проєкту. Далі бібліотека попрямує до наших діток, які наразі перебувають у Туреччині.

«Через війну чимало українців вимушені покинути свої домівки та роз’їхатися по світу. Серед них – і діти-сироти. Наразі вони у безпеці та комфорті. Але малюки сумують за звичною обстановкою. Тому нам варто подбати про їх спокій та зв'язок із домівкою – мусимо робити, що в наших силах. Переконані, що дитяча література українською мовою допоможе дітям-переселенцям не лише приємно та з користю проводити час, але й занурюватися в українське середовище та підтримувати зв'язок із Батьківщиною. Співробітники VARUS вже принесли чимало цікавих яскравих книг для діток-сиріт. Закликаємо долучитися до проєкту всіх-всіх, щоб маленькі українці навіть далеко від дому відчували нашу турботу про них», - говорить директор з маркетингу VARUS Ольга Румянцева.

Окрім того, діток-сиріт, які вимушені втікати з України через війну, можна підтримати, задонативши на проєкт «Дитинство без війни».

Зазначимо, що проєкт «Дитинство без війни» покликаний врятувати українських дітей від війни та передбачає евакуацію з України до Туреччини (наразі це більше ніж 2500 дітей). Завдяки організаторам та партнерам проєкту, нині чимало маленьких українців знаходяться у безпеці, мають мирне небо над головою, комфортні умови проживання, збалансоване харчування, організований освітній процес та дозвілля.

Читайте також: VARUS популяризує вишиванку — мережа супермаркетів запустила фотоконкурс «Вишиванка – візерунок єдності»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги