09 июня 2022

H&M передасть 10 мільйонів доларів кліматичному фонду

H&M передасть 10 мільйонів доларів кліматичному фонду
1057

Компанії Lululemon та H&M Group стали одними з перших партнерів із фінансування нового кліматичного фонду Fashion Climate Fund, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на WWD. Ініціатором проекту став Apparel Impact Institute (Aii).

Із 2018 року фонд залучив понад 12 мільйонів доларів у рамках програми Clean by Design, допомагаючи підвищити стандарти енергоефективності виробництв. Кожен спонсор нового фонду виділить 10 мільйонів доларів протягом восьми років в якості першого кроку галузі з досягнення науково обґрунтованих кліматичних цілей та вдосконалення ланцюжків постачання модного одягу.

Як пояснила Льюїс Перкінс, президентка Aii, це буде «центральний об'єднаний фонд, за допомогою якого можна почати розглядати більш консолідований підхід замість фрагментованої проєктної роботи, яка не передбачає взаємодії між собою і дублює зусилля».

«Незважаючи на те, що ми оголошуємо та запускаємо кліматичний фонд, орієнтований на зниження викидів вуглецю, дуже важливо, щоб ми не робили скорочення викидів вуглецю єдиним показником успіху в галузі сталого розвитку», - зазначила Перкінс, додавши, що галузі важливо рухатися в бік стійких джерел сировини, таких як перероблений поліестер.

Читайте також: IKEA та H&M запускають «фабрику ідей»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также