21 июня 2022

Місцева пивоварня «МОVА» та ресторан «Пивний простір» повністю запустились і далі продовжують допомагати!

Місцева пивоварня «МОVА» та ресторан «Пивний простір» повністю запустились і далі продовжують допомагати!
490

Завдяки своїм потужностям та команді, із перших днів війни, «MOVA» не зупинялася допомагати та працювати на користь цивільних та армії.

Ми облаштували станцію та вивели питну воду для всіх нужденних. Кожного дня ми розливаємо, майже, дві тонни питної води та відвантажуємо її волонтерам. Чистота води з нашої свердловини перевірена в лабораторії та підготовлена для вживання. Набрати питну воду можна й сьогодні за адресою: проспект Праці 8, з 8:00 до 17:00.

Також, з перших тижнів війни, ресторан щоденно готує понад тисячі порцій комплексного харчування. За весь цей час, ми зробили майже 90 тисяч порцій їжі для наших захисників, тимчасово переміщених українців та інших нужденних. У цьому нам допомагає організація World central Kitchen до якої доєднався «Пивний Простір». Сьогодні ми також не збавляємо обертів. Разом із волонтерською ініціативою, ми також відчиняємо двері нашим гостям з 14:00.

Можемо з гордістю сказати, що ми, нарешті, запустили пивоварню на повну потужність. Тепер, наш пивний «локомотив» несеться щосили й частину з продажів ми будемо відправляти на допомогу нашій мужній армії та всесильним волонтерам. Купуючи продукцію «MOVA» з кожного літра, кожна гривня відправляється на донат. А це пиво і, з недавніх пір, лимонад із натуральних екстрактів, який ми випустили до дня захисту дітей.

Доречі, про дітей ми також не забули. Нещодавно, ми влаштували акцію, де етикетку для наших нових лимонадів нам малювали діти. Захід був організований у нашому ресторані. Дітлахи малювали картинки та одержували за це безкоштовний лимонад. А кращий малюнок незабаром стане світлиною на пляшках із бульбашковими напоями від «MOVA».

Ми не відкинули жодні плани із-за війни, тому намагаємось працювати незважаючи ні на що. Ми отримуємо багато гарних відгуків про те, що наші гості раді, що ми відчинились і далі продовжуємо ділитися «MOVA».

Ми щиро вдячні людям, які нас підтримують. Саме ви допомагаєте нам активно працювати щодня й тим самим наближаєте нас до перемоги!

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги