23 июня 2022

Бізнес-курс ШКОЛА ЛОГІСТІВ. LOGISTICMASTER 2.0 пройде з 7 по 9 липня у м.Києві, а також онлайн

Бізнес-курс ШКОЛА ЛОГІСТІВ. LOGISTICMASTER 2.0 пройде з 7 по 9 липня у м.Києві, а також онлайн
494

З 7 по 9 липня у м.Києві в гібридному форматі - офлайн і онлайн, відбудеться вже 25-й набір бізнес-курсу для спеціалістів логістичної галузі ШКОЛА ЛОГІСТІВ. LOGISTICMASTER 2.0.

Метою  курсу є ознайомлення учасників із повним циклом роботи логістики на підприємстві з урахуванням усіх можливих логістичних операцій. Програма розрахована на фахівців усіх рівнів – дає повноту знань усіх аспектів напряму.

За три дні Школи учасники:

- Систематизують вже існуючі знання з логістики.

- Отримають нові практичні кейси та успішні приклади оптимізації процесів у логістиці, які зможуть втілити у власних компаніях.

- Вибудують ланцюжок ефективного взаємозв'язку між логістичними підрозділами.

- Обміняються безцінним досвідом з колегами та тренерами та багато ін.

 

  • Блок “ЛОГІСТИКА ЯК КЛЮЧОВИЙ ЕЛЕМЕНТ ЕФЕКТИВНОСТІ ПІДПРИЄМНИЦТВА. ТРАНСПОРТНА ЛОГІСТИКА” розкриє Микола Іванов, директор компанії "Світ Авто Кріплення".

  • Питання “ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ” висвітлить Марина Пекерман, засновник та директор логістичної платформи www.Rightway.run  (Ukraine-Slovakia-Holland).

  • Про найважливіші аспекти “МИТНОЇ ЛОГІСТИКИ” учасники дізнаються від Валерія Губарєва, експерта Комісії з митних питань при Громадській Раді ДФС у м. Києві, радника з митних питань Громадської спілки «Брокерський сектор» та провідного експерта компанії «Незалежна Митна Агенція».

  • Розділ “СКЛАДСЬКА ЛОГІСТИКА, УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ ТА ПЕРСОНАЛОМ В ЛОГІСТИЦІ. ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ” висвітлить Євген Нікушин, директор з логістики компанії FADO.

  • Ефективно здійснювати “УПРАВЛІННЯ ЗАПАСАМИ ПІДПРИЄМСТВА” учасники курсу навчаться від Володимира Бондарєва, директора з логістики роздрібної мережі "ЖЖУК". 

На сьогодні діє спеціальна пропозиція!

При реєстрації на 25-й набір курсу “Школа Логістів. Logisticmaster 2.0” до 1 липня 2022 р. учасники безкоштовно отримають електронний Альманах, створений за результатами проведення серії круглих столів, присвячених  обговоренню питань відновлення ланцюгів постачання галузі харчової промисловості у воєнний та післявоєнний час в Україні. Вказаний матеріал включає виступи, презентації та відеозаписи з 13 годинами унікального досвіду від українських провідних компаній з напрацьованими рішеннями та рекомендаціями для втілення у власний бізнес.

 

Школу Логістів вже пройшли спеціалісти компаній:

“САВ-Дистриб'юшн”, Justin, “МЕТРО Кеш енд Кері Україна”, “Епікур”, “ОККО”, “Бон Буассон”, “Конті”, “КОЛОРСТАР” (Естель Україна), Володимир-Волинська птахофабрика, “Україночка”, Картонно-паперова компанія, ТД “Молочна Слобода”, “Майстер Суші”, “КЕНПАК Україна”, “Вітолюкс Дистрибуція”, АТ "КИЇВМЕДПРЕПАРАТ", Neolit Овочі, “Профтехінструмент”, “Біг Сіті Груп”, “Дуомед Україна”, ТОВ “Прайд”, “Агро-Союз Термінал”, “Логістик Форкліфт”, Компанія «Укравтологістика», “Євромікс”, Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна та багато інших.

 

10% від надходжень з продажу квитків будуть перераховані органызатором компанією ТрейдМастерГруп на потреби Збройних Сил України.

Зареєструватися на курс та ознайомитись детально з програмою можна за посиланням: https://bit.ly/logisticmaster2022

До зустрічі на самому прогресивному курсі для логістів! 

 

Читайте також: Виробник фарб Tikkurila йде з росії


 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги