27 июня 2022

«Українські в'ялені помідори» з Чорнобаївки відновлять виробництво на підконтрольній території

«Українські в
939

Засновник "Українських в'ялених помідорів" Андрій Бігленко заявив про плани відновити на підконтрольній території втрачене у Чорнобаївці виробництво. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

"Ми хочемо відновити виробництво, зі мною моя команда - моя сім'я. У цю справу вкладено дуже багато часу, розуму та інвестицій, тому втрачати нічого не хочеться. У Чорнобаївці зараз залишилось все: обладнання, сировина, готова продукція, наш будинок і всі речі. Все, що можна було використовувати зараз для виробництва. Я дуже сподіваюсь, що нікуди воно звідти не дінеться. У нас же є знання та досвід", - поділився Бігленко з порталом agroportal.ua

Наразі Андрій Бігленко і його сім'я шукають сировину для відновлення виробництва - томати потрібної якості і ціни.

Є три варіанти, де їх взяти - Миколаївська, Одеська і Тернопільська області.

"Я вже зрозумів, які сорти тут є, але для мого виробництва вони не підходять. Ще мені рекомендують поїхати в Заліщики (Тернопільська область), але думаю, що якщо навіть за смаком і розміром знайду, то за вартістю аналогів херсонським немає. Розумієте, Заліщики - це лише одне село. На Херсонщині таких сіл, де масово вирощують помідори, - сотні", - зауважив підприємець.

За словами Бігленка, для відновлення потрібна сума, яка коливається від 500 тисяч до 3 мільйонів гривень. Бізнесмен сподівається на підтримку міжнародними грантами.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также