29 июня 2022

Власник Tommy Hilfiger та CK продасть свій бізнес на росії

Власник Tommy Hilfiger та CK продасть свій бізнес на росії
945

Компанія PVH, що розвиває бренди модного одягу Tommy Hilfiger та Calvin Klein, розглядає можливість продажу свого бізнесу на росії. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

Компанія PVH, що розвиває бренди модного одягу Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Pierre Cardin, Trussardi та US Polo Assn, розглядає можливість продажу свого бізнесу на росії. Покупцем активів можуть виступити бізнесмени з Туреччини.

PVH оголосила про зупинення операційної діяльності на росії та білорусії з 7 березня 2022 року. Усі магазини підконтрольних корпорації брендів були тимчасово закриті, але штат компанії було збережено, а регулярні виплати заробітної плати продовжуються по сьогодні.

PVH (раніше - Phillips-Van Heusen) є одним із найбільших ритейлерів модного одягу на міжнародних ринках, оперуючи тисячами магазинів у понад 40 країнах світу. Загальна кількість співробітників компанії перевищує 30 тисяч осіб, а річний дохід оцінюється у 10 млрд доларів.

З початку березня зупинили роботу на росії понад 160 модних ритейлерів. Більшість з них поки що перебувають у режимі очікування, зберігаючи договори оренди з торговими центрами та штат співробітників. Першою про продаж бізнесу домовилася польська група LPP – магазини знову відкрилися у травні у всіх регіонах присутності.

Читайте також: Cisco вирішила згорнути бізнес на росії та Білорусі

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также