29 червня 2022

Кількість користувачів продовольчої нацплатформи сягнуло 3 тисячі

Кількість користувачів продовольчої нацплатформи сягнуло 3 тисячі
964

На сьогоднішній день кількість потреб і пропозицій, опублікованих на платформі, практично зрівнялася та складає майже по 1,7 тисяч позицій, говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України. Про це пише TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Серед потреб, опублікованих минулого тижня, у яких мають необхідність місцеві громади та торговельні мережі, — переважно продукти харчування, такі як макарони, батон, сіль, цукор, яблука, цибуля, рис, морква, буряк, картопля, яйця та капуста.

Пропозиції, які опублікували виробники минулого тижня, — свіже м’ясо, органічне просо, ковбасні вироби, насіння соняшнику, пшениця, кукурудза, паштет, заморожена малина з маракуєю, заморожена смородина з базиліком, молоко, масло та заморожені напівфабрикати.

Як відомо, учасники, зареєстровані на платформі, мають змогу напряму контактувати та укладати угоди з постачання необхідних товарів. Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників є безкоштовною. На головній сторінці можна завантажити інструкцію з використання платформи.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги