14 июля 2022

Apple припинила 30-річну співпрацю з дизайнером Джоні Айвом

Apple припинила 30-річну співпрацю з дизайнером Джоні Айвом
1275

Apple не продовжила консультаційний контракт зі своїм колишнім головним дизайнером Джоні Айвом. Він пішов із компанії у 2019 році, заснувавши дизайнерську фірму LoveFrom. Apple стала її головним клієнтом, уклавши довгостроковий договір на $100 млн. Однак, коли термін контракту минув, сторони вирішили не продовжувати його. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на The New York Times.

За договором LoveFrom не могла співпрацювати з конкурентами Apple та ділитися інформацією про роботу над майбутніми продуктами. Протягом останніх тижнів сторони вели переговори про продовження контракту, але домовитися не вдалося. Співрозмовники NYK стверджують, що Айв хотів мати більше свободи, не бути під впливом ІТ-корпорації.

Крім того, топ-менеджери Apple до кінця не знали, скільки грошей від компанії отримує Айв, до фірми якого перейшли кілька дизайнерів. Сторони відмовилися коментувати ситуацію.

Командою дизайнерів Apple керуватиме головний операційний директор Джефф Вільямс. За розробку дизайну пристроїв відповідає Еванс Хенкі, а Алан Дай зосередиться на програмному забезпеченні. Команду маркетологів очолить старший віце-президент з маркетингу Грег Джосвіак. Відділ займається вибором продуктів розробки.

Айв прийшов до Apple у 1992 році та відповідав за розробку дизайну для iPhone, iPad, iPod, iMac, MacBook і MacBook Pro. У 2019 році, залишаючи компанію, дизайнер заявив, що розчарувався в баченні розвитку Apple її гендиректором Тімом Куком. На його думку, Кук наголошує на продажі софту та послуг, а не на дизайні. Кук назвав заяви Айва «абсурдними та такими, що спотворюють суть».

Серед поточних клієнтів LoveFrom - Airbnb і Ferrari. Також Айв планує зосередитись на співпраці з Sustainable Markets Initiative, організацією принца Чарльза, яка займається питаннями зміни клімату.

Читайте також: Apple очолила список найдорожчих брендів світу

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также