04 октября 2022

«Допомагаємо. Перемагаємо»: є 100 безкоштовних доставок гуманітарної допомоги від Тедіс!

«Допомагаємо. Перемагаємо»: є 100 безкоштовних доставок гуманітарної допомоги від Тедіс!
1090

Координаційний центр з безкоштовної доставки гуманітарної допомоги «Допомагаємо. Перемагаємо», створений компанією «ТЕДІС України», виконав 100 транспортувань. Ювілейною доставкою стало замовлення від постійного партнера – благодійного фонду «Карітас України». Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії. За маршрутом Тернопіль-Полтава були доставлені продукти харчування.

«З кінця березня, коли був створений Координаційний центр, ми робили все, аби вчасно доставляти гуманітарну допомогу тим, хто її потребує. Дякую нашим партнерам – благодійним фондам, з якими ми побудували міцні довгострокові відносини. Це Let’s Help, «Карітас України», «Твоя опора» та Starenki», - прокоментував генеральний директор «ТЕДІС Україна» Тарас Корніяченко.

За час роботи Координаційного центру географія доставок включила такі області як Київська, Чернігівська, Львівська, Тернопільська, Сумська, Харківська, Черновецька, Вінницька, Житомирська та Полтавська, а також міста: Запоріжжя, Полтава, Вінниця, Дніпро та Хмельницький.

Загальна вага всіх перевезених вантажів склала приблизно 170 тон. Гуманітарні вантажі складалися з продуктів харчування (в тому числі дитячого), засобів гігієни, побутової хімії, одягу, медикаментів.

Читайте також: Найстабільнішою логістичною компанією стала «ТЕДІС Україна»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также