25 ноября 2022

Третина бізнесу заявляє про скорочення доходів більш ніж на 50%

Третина бізнесу заявляє про скорочення доходів більш ніж на 50%
996

Понад третини бізнесу фіксує скорочення доходів більш ніж на 50%. Збільшення доходів спостерігається лише у 5% респондентів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Про це свідчить опитування Gradus, проведене для Київського міжнародного економічного форуму.

За його результатами, 45% компаній працюють у довоєнному режимі, 42% функціонують частково, а 12% призупинили свою діяльність. Сільське господарство в топ-10 сфер діяльності бізнесу.

Третина бізнесу з початку повномасштабної війни росії проти України зазнали трансформації, чверть релокувалися або готуються. Більшість релокується в межах країни.

Серед переваг ЄС для відкриття бізнесу, респонденти відзначають сталі правила та великі ринки збуту. Недоліками бізнес вважає високу конкуренцію, податки та бюрократію.

Половина опитаних вважає релокацію українського бізнесу в ЄС можливістю: Україна набуде нових еокномічних зв'язків з Європейським Союзом, відбудеться економічна євроінтеграція. Водночас третина відповіли, що такий варіант є загрозою, оскільки Україна втратить активних підприємців, 2% — що поїдуть робити бізнес до країн ЄС.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также