09 січня 2023

Danone через суд примушують скоротити використання пластику

Danone через суд примушують скоротити використання пластику
1304

Низка екологічних організацій Франції порушили судовий процес проти компанії Danone через використання пластику, звинувативши її в тому, що вона недостатньо враховує весь пластик, який використовується під час виробничих циклів.Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Екологічна група Surfrider та її партнери, серед яких Client Earth і Zero Waste France, у своїх вимогах посилаються на французький закон 2017 року, який встановлює «обов’язок обережності» ланцюгів постачання з метою уникнути шкоди навколишньому середовищу, пише Reuters.

Позивачі при цьому заявляють, що не хочуть порушувати кримінальні справи проти Danone.

«Ми хочемо, щоб компанія Danone повторно опублікувала свій обов’язковий звіт про обов’язкову обережність і, зокрема, врахувала використання пластику, включаючи конкретну стратегію його зменшення», — зазначила французька представниця групи Surfrider Foundation Europe із захисту океану Антідіа Сіторес.

Вона додала, що компанія Danone наразі недостатньо враховувала весь пластик, який використовується протягом циклів виробництва від сільського господарства до упаковки, і не повідомляла громадськості, як саме вона збирається зменшити його використання.

Тепер суддя вирішує, відкривати позов чи ні.

У свою чергу Danone заявила, що була «здивована цим звинуваченням, яке рішуче спростовує».

«Danone вже давно визнано піонером у сфері управління ризиками для навколишнього середовища», — повідомили Reuters у компанії, додаючи, що скоротил

Читайте також: Danone йде з росії після 30 років

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також