16 січня 2023

H&M, Inditex і Mango створюють Асоціацію з утилізації текстилю.

H&M, Inditex і Mango створюють Асоціацію з утилізації текстилю.
1118

Компанії Decathlon, H&M, Inditex, Kiabi, Mango, Tendam та Ikea об'єднують зусилля для створення Асоціації щодо поводження з текстильними відходами, яка контролюватиме процеси сталої утилізації одягу та взуття на іспанському ринку.Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на PROfashion.

Завдяки тісній взаємодії з іншими організаціями, які просувають ініціативи відповідального виробництва, зокрема зі SCRAP (Collective System of Extended Producer Responsibility), нове об'єднання рітейлерів планує активно працювати над циклічною моделлю обігу текстилю. Асоціація сприятиме створенню ефективних методів переробки відходів, а також дозволить усім учасникам, що до неї входять, повною мірою відповідати вимогам до утилізації, які у форматі законопроекту знаходяться на розгляді законодавчих органів країни.

Очікується, що в законі, який ухвалять найближчим часом і набуде чинності до грудня 2024 року, буде міститися припис про необхідність забезпечити повсюдний роздільний збір та сортування текстильних відходів на території Іспанії. На локальному рівні за дотриманням цього нормативного акта простежать місцеві організації. Але певні зобов'язання покладуть і на виробників, тому профільне міністерство розробляє для них формальні критерії та межі відповідальності.

Першим головою президії Асоціації став представник бренду Mango, ротація керівних кадрів проводитиметься щороку. До складу ради управителів увійдуть представники від кожної з компаній.

 

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також