25 січня 2023

Виробник платіжних терміналів Ingenico йде з росії

Виробник платіжних терміналів Ingenico йде з росії
1111

Французька компанія Ingenico, найбільший постачальник платіжних терміналів на російському ринку, вирішила піти з країни-агресорки. Бізнес буде згорнуто вже 1 березня, а технічна підтримка терміналів здійснюватиметься до кінця березня, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

Офіційно Ingenico поки не оголошувала про вихід з росії, зараз ведуться переговори з банками. За даними джерел у фінансовому секторі, частку компанії припадає близько 4 POS-терміналів - це близько 50% всіх встановлених на росії пристроїв. У деяких банках вже реалізують стратегію поетапної заміни обладнання та укладають договори з новими постачальниками POS-терміналів.

Ingenico шукає можливості для виходу з росії протягом кількох місяців. Вперше про можливість згортання бізнесу французької компанії стало відомо ще минулої весни. Після остаточного відходу постачальника POS-терміналів із країни на ринку виникне дві проблеми – технічна підтримка ПЗ та ремонт обладнання. Експерти вважають, що оновлення всього парку терміналів для банків буде надто затратним - вартість одного пристрою становить у середньому 150 доларів.

Читайте також: Decathlon продає гіпермаркети і остаточно йде з росії

 

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також