25 января 2023

Decathlon продає гіпермаркети і остаточно йде з росії

Decathlon продає гіпермаркети і остаточно йде з росії
696

Французька компанія Decathlon, один із найбільших ритейлерів спортивних товарів, вирішила остаточно піти з російського ринку. Компанія розглядає можливість продажу всіх активів цілком, або тільки нерухомості, що їй належить. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

За оцінками консалтингової компанії Core.XP, в портфелі Decathlon на росії знаходиться не менше 135 тисяч квадратних метрів нерухомості, більша частина якої представлена гіпермаркетами, що окремо стоять, площею від 3 до 10 тисяч кв. м. Крім того, ритейлер володіє земельними ділянками, на яких також можуть бути побудовані торгові об'єкти.

За даними на початок 2022 року, під управлінням компанії знаходилося 57 великоформатних магазинів. Спочатку компанія, поряд з «Ашан» і «Леруа Мерлен» планувала продовжувати операційну діяльність на росії в штатному режимі. Проте влітку плани Decathlon було скориговано.

Ритейлер оголосив про тимчасове закриття всіх торгових об'єктів та призупинення постачання продукції на російський ринок. Наприкінці червня, після короткого розпродажу стоку, ритейлер повністю припинив роботу в країні. На сьогоднішній день у мережі залишається 28 гіпермаркетів.

Експерти зазначають, що продаж активів західних компаній сьогодні можливий лише за згодою спеціальної підкомісії Мінфіну. При цьому однією з умов для вчинення угоди є продаж активів із дисконтом не менше 50%. Теоретично, покупцем активів Decathlon на росії може стати як один із місцевих ритейлерів, так і девелоперська компанія, хоча продати всі активи цілком буде вкрай складно.

Читайте також: У магазинах Decathlon запрацюють майстерні з ремонту одягу

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также