27 января 2023

ОККО разом із клієнтами зібрали 213 тонн одягу для переселенців

ОККО разом із клієнтами зібрали 213 тонн одягу для переселенців
1148

Протягом минулого року клієнти мережі ОККО зібрали 213 тонн допомоги – одяг, взуття, постільна білизна. Речі були передані сім’ям з деокупованих міст Харьківської та Київської областей, переселенцям та малозабезпеченим у Одесі, Дніпрі, Львові, Харківському волонтерському центру та Центру допомоги у Дніпрі.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

«Дякуємо всім, хто долучається до допомоги і передає придатні речі. Вони знаходять друге життя, а головне – стають у нагоді тим, хто цього зараз вкрай потребує», – керівник департаменту комунікацій ОККО Ярослава Полякова.

Вживані речі можна залишити у спеціальних контейнерах на 27 АЗК ОККО у 6 містах - Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові та Запоріжжі. Актуальний перелік контейнерів, де можна залишити допомогу - одяг, взуття, постільну білизну - можна знайти тут.

Нагадаємо, проєкт компанія реалізовує уже 9 рік поспіль разом із партнерами – громадськими організаціями «Емаус-Оселя», «Україна без меж» та «Добрий самарянин», які збирають, сортують та розподіляють речі серед тих, хто потребує допомоги.

Читайте також: 30-метровий мурал із ШАРКОМ з’явився на АЗК ОККО у Києві

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Кращі компанії

Особи

Блоги