03 февраля 2023

Paul Smith оголосив про вихід з росії

Paul Smith оголосив про вихід з росії
1333

Британський бренд люксового одягу Paul Smith припиняє роботу на росії, заявивши, що шкодує, що не зробив цього раніше. В останні 20 років ритейлер співпрацював з Bosco di Ciliegi, яка керувала бутіками на росії. Бренд перестав постачати товари дистриб'ютору і вимагає закрити всі точки продажу, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Financial Times і Daily Mail.

Багато інших люксових брендів закрили бутіки і розірвали партнерства з російськими дистриб'юторами ще в березні 2022 через побоювання репутаційних збитків. Серед таких брендів – Louis Vuitton, Chanel, Burberry та інші.

Paul Smith був одним із небагатьох, хто продовжив роботу на рф. Після того, як газета Daily Mail опублікувала замітку про те, що в ГУМі в Москві продаються речі з останньої колекції, в Європі спалахнуло обурення — навіть розпочалася громадська кампанія з позбавлення засновника модного будинку Пола Сміта лицарського титулу, а політики висловили стурбованість тим, що бренд все ще працює на росії.

Також Paul Smith Group повідомила про збитки у розмірі £7 млн за річного виторгу в £197 млн за підсумками фінансового року, який завершився 30 червня 2022 року, зазначає Financial Times.

Читайте також: Danone продасть російський бізнес із можливістю зворотного викупу

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Кращі компанії

Особи

Блоги