Продажі Danone перевищили очікування в четвертому кварталі

Зростання квартальних порівняних продажів Danone перевищило прогнози через підвищення цін внаслідок зростання витрат на сировину та енергію, що чинить тиск на операційну маржу за повний рік. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Reuters.
Прогноз найбільшого виробника йогуртів у світі на 2023 рік відповідає середньостроковому цільовому показнику зростання порівнянних продажів на 3%-5% при помірному поліпшенні регулярної операційної маржі.
Виробник йогурту Activia та бутильованої води Evian відзвітував про зростання порівняних продажів на 7,8% у 2022 році, що близько до верхньої межі прогнозного діапазону в 7%-8%.
Danone повідомила про зростання продажів у четвертому кварталі на 7%, вище за очікування ринку в 6,2%, якому сприяло піднесення в сегментах основних молочних продуктів, спеціалізованого харчування, продуктів на рослинній основі та води.
Операційна маржа у 2022 році знизилася до 12,2% з 13,7% роком раніше, що загалом відповідає очікуванням та відображає інфляційний тиск та витрати, пов'язані з інвестиціями у бренди у другому півріччі.
Читайте також: Danone продасть російський бізнес із можливістю зворотного викупу
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua
Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua
Раздел: Товари та ринки > Все новости
Теги: новини виробників, данон, йогурти данон
Коментарі
Ваш коментар буде першим.Додати коментар