02 березня 2023

Ринок приватних торгових марок у Європі перетнув межу 300 мільярдів євро

Ринок приватних торгових марок у Європі перетнув межу 300 мільярдів євро
1704

За даними агенцій PLMA та NielsenIQ, ринок продуктів приватних торгових марок у продовольчому секторі Європи минулого року досяг 302 мільярдів євро. При цьому частка вартості брендів магазинів зросла на 1,2%.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Загалом на території ЄС саме приватні торгові марки забезпечують 37% роздрібних продажів у продовольчих магазинах. Дослідження проводили у 17 європейських країнах. Виявилося, що тільки у Швейцарії питома вага приватних торгових марок зменшилася минулого року на 0,4%. Утім, саме у Швейцарії частка приватних торгових марок найвища – 51,6%.

Приватні торгові марки забезпечують понад 40% продажів у чотирьох країнах, а ще в 11-ти показник вище 30%. Найбільше зростання частки приватних торгових марок спостерігалося в Чехії (+3,5%), Португалії (+2,9%), Іспанії (+2,2%) та Угорщині (+2,2%).

Найкраще серед товарів, що належать до приватних брендів, продаються заморожені товари та готова їжа й напівфабрикати. Ці категорії принесли загалом 212,8 мдрд євро виручки. На думку експертів, споживачі дедалі більше звертатимуть увагу саме на приватні торгові марки, оскільки тут можна знайти чудове поєднання невисокої ціни та доброї якості.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також