16 березня 2023

Нові інвестиції Групи «ТАС». ПрАТ «Дніпрометиз» освоює нове італійське обладнання

Нові інвестиції Групи «ТАС». ПрАТ «Дніпрометиз» освоює нове італійське обладнання
1371

ПрАТ «Дніпрометиз», яке входить до Групи «ТАС», продовжує реалізовувати багатомільйонну інвестиційну програму, спрямовану на підтримку промисловості, модернізацію виробництва та оптимізацію технологічних процесів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Група «ТАС» активно розвиває і нарощує виробничі потужності промислових підприємств, що входять до її складу. Так, днями на ПрАТ «Дніпрометиз» стартувало виробництво метизної продукції на семи нових інноваційних волочильних лініях, закуплених у компанії Mario Frigerio SpA (Італія). Запуск сучасних виробничих потужностей дозволить підприємству  максимально  розширити товарний асортимент, задовольнити  попит на високоякісний дріт та забезпечити внутрішній і зовнішній ринки продукцією найвищої якості.   

«Надзвичайно важливо, що за час російської агресії завод «Дніпрометиз» не тільки не зупиняв своє виробництво, а навпаки – постійно нарощує його, - наголосив акціонер Групи «ТАС» Сергій Тігіпко - Розуміючи важливість підтримки економіки нашої країни, ми зуміли вибудувати  оптимальну модель роботи метизного підприємства в умовах ракетних обстрілів та енергетичних відключень, втримати обсяги виробництва й розширити асортимент продукції, вийти на нові ринки збуту і зміцнити підтримку країни новими експортними надходженнями до бюджету».

С.Тігіпко вважає, що сьогодні перед українським бізнесом насамперед стоїть два найважливіших завдання: допомога нашим захисникам і підтримка промислового зростання як основи економічного розвитку країни. «Це двоєдине завдання спонукає нас швидко рухатися вперед і вкладати інвестиції у подальший розвиток підприємства, продукція якого є своєрідним мультиплікатором економіки і використовується у машинобудуванні, будівництві, сільському господарстві та інших сферах».

На думку директора ПрАТ «Дніпрометиз» Олександра Якушева, нові вимоги часу формують і нову номенклатуру метизних виробів. Зокрема, для потреб ЗСУ, Національної гвардії і підрозділів Територіальної оборони, а також для захисту об’єктів критичної інфраструктури на заводі оперативно налагоджено виробництво габіонних конструкцій. На черзі - виконання ще одного інвестиційного проекту з розширення виробництва зварного дроту, який вкрай необхідний у виробництві металоконструкцій, машинобудуванні, оборонній галузі тощо.

«Ми оперативно реагуємо на потреби ринку, постійно удосконалюючи власні виробничі потужності, працюючи над створенням нових рішень для замовників і випускаючи продукцію, яка є затребуваною і конкурентною на міжнародних ринках. Наш вектор розвитку - подальша модернізація виробництва і зміцнення економічного потенціалу країни», - зазначив  С.Тігіпко.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також