29 травня 2023

1,6 млн кг продуктів отримали 210 000 родин від Фундації Дім Рональда МакДональда

1,6 млн кг продуктів отримали 210 000 родин від Фундації Дім Рональда МакДональда
1001

Гуманітарна програма «Продуктовий набір» вже рік допомагає продуктами першої необхідності українцям та українським родинам, які опинилися у скрутних умовах. За цей час вдалося cформувати і передати 210 тисяч продуктових наборів на суму 84 млн грн.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Програма ініційована компанією McDonald’s Україна та втілюється Фундацією Дім Рональда МакДональда й силами працівників McDonald’s, аби допомогти переселенцям, родинам у прифронтовій зоні, потерпілим у звільнених районах і іншим, хто цього потребує.

За рік існування програми було передано 1,6 млн кг продуктів харчування (співмірно з 80 повністю заповненими вантажівками) у 23 регіони України. Кожен продуктовий набір містить найбільш необхідні продукти, такі як: каша, борошно, консерви, булки, олія, молоко тощо, яких вистачає родині на 3-5 днів.

Надати таку масштабну допомогу вдалося завдяки залученості небайдужих та надійних партнерів. За понад рік співпраці набори передавали через більш ніж 350 благодійних і громадських організацій, а 24 компанії надавали продукти чи виконували логістичну роботу.

Понад 500 працівників McDonald’s долучилися на волонтерських засадах: налагодили організаційні процеси, логістику, проводили перемовини з постачальниками й партнерами, пакували продуктові набори і продовжують робити це й надалі. Волонтери компанії використали свої компетенції та експертизу і керувалися високими вимогами до якості продуктів, щоб допомога надавалася системно і швидко потрапляла до тих, хто цього потребує найбільше.

Фундація Дім Рональда Макдональдау партнерстві з McDonald’s протягом всього минулого року також реалізовували програму закупівлі життєво важливого медичного обладнання. У ній волонтери передали понад 600 приладів сучасного медичного обладнання для проведення хірургічних операцій та лікування мінно-вибухових ран до понад 100 державних лікарень.

Читайте також: Сімейні кімнати Рональда МакДональда прийняли 150-ти тисячну родину

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги