31 травня 2023

C4R та мережа Аврора Мультимаркет поділяться успішним кейсом на виставці ХХVIII Всеукраїнський День Логіста

C4R та мережа Аврора Мультимаркет поділяться успішним кейсом на виставці ХХVIII Всеукраїнський День Логіста
1340

Розвиток логістики є важливою складовою успіху будь-якого ритейлера під час масштабування його діяльності. Логістичні процеси мають бути надійними та ефективними, щоб задовольняти вимоги мережі та її клієнтів і гарантувати їх якісне обслуговування.

Тому коректна оцінка потенціалу складської логістики та розробка ефективної стратегії розвитку ланцюга постачання повинні бути серед пріоритетів кожної роздрібної мережі, що активно розвивається. 

Як правильно провести таку оцінку та змоделювати розвиток логістичної системи з урахуванням специфіки торговельної мережі та перспективи її зростання?

Про це розкажуть Володимир Адамов, керівник напрямку логістики компанії Consulting for Retail та Олена Цимбалиста, директор логістики мережі магазинів «Аврора», в рамках спільного виступу на виставці ХХVIII Всеукраїнський День Логіста.

Крім того, з виступу експертів ви дізнаєтесь про те:

1) Чому виникла потреба в аудиті бізнес-процесів ритейлера та що дало проведення такого аудиту.
2) Як відбувався процес планування та побудови стратегії розвитку ланцюга поставок торговельної мережі «Аврора» із командою C4R, а саме:
  - аудит логістики постачання;
  - розробка та запуск цільових процесів на РЦ у м.Полтава (пілотний проєкт + масштабування на весь склад);
  - запуск РЦ у м.Вінниця (пікінг + дистрибуція);
  - запуск E-commerce платформи.
3) З якими складнощами довелося зіткнутись партнерам при запуску go-live.
4) Як відбувається післяпроєктна підтримка замовника.

Компанія Consulting for Retail та мережа магазинів «Аврора Мультимаркет» з 2020 року є партнерами з автоматизації логістичних процесів та реалізували 4 спільних проєкти в логістиці.

Готуйте свої запитання до експертів та приєднуйтесь до нас 8-9 червня 2023 року за адресою: м.Київ, пр. Берестейський, 40-Б, ВЦ «АККО Інтернешнл». 

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Довідка:

Consulting For Retail – міжнародна консалтингова компанія, основними напрямками діяльності якої є розробка власних рішень та впровадження рішень партнерів Enterprise-рівня для автоматизації бізнес-процесів ритейлу, логістики, дистрибуції та виробництва. Команда реалізувала понад 220 проєктів в Україні, країнах Європи та СНД та нещодавно вийшла на ринок США. Компанія спеціалізується на комплексному впровадженні WMS для складу та рішень для ритейлу, послугах консалтингу та аудиту, активно розвиває нові напрямки діяльності, такі як сервіси кібербезпеки Cloudflare та інструмент для автоматизації CRM, галузевих та внутрішніх процесів за допомогою no-code технологій Creatio. Всі питання пишіть на пошту  info@c4r.eu або заповнюйте форму на сайті c4r.eu для замовлення зворотного дзвінка.

«Аврора Мультимаркет» – всеукраїнська мережа магазинів формату One dollar store, що працює на ринку з 2011 року та налічує понад 950 магазинів по всій країні. В асортименті магазинів мережі близько 30 унікальних категорій та понад 6000 SKU, зокрема, продукти та напої, товари для дому, краси та здоров’я, дитячі товари та іграшки, зоотовари та канцтовари, дрібна побутова техніка та електроніка, побутова хімія та господарські товари.

 

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги