01 червня 2023

Епіцентр подарував понад 2000 обіймів та подарунків для дітей воїнів

Епіцентр подарував понад 2000 обіймів та подарунків для дітей воїнів
1205

До Дня Захисту дітей компанія «Епіцентр К» спільно з магазином товарів для дітей E.PIC та благодійними фондами і  громадськими організаціями «Мрія дітей України», «Діти Героїв» та «Я-Маріуполь» привітали зі святом дітей, які втратили своїх батьків на війні та дітей які переїхали до столиці з Маріуполя.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

У рамках благодійної ініціативи «Обійми для маленьких героїв» понад 2000 дітей отримали чудові подарунки: м’які іграшки, солодощі, пакунки для розумниць і розумників. Це чудовий приклад того, як можна підтримати дітей, які важко переживають розставання, сумують за обіймами мами чи тата, адже вони наразі боронять країну.

Обійми, підтримка, тепло та любов – це те, що потрібно кожній дитині, — розповідає Ірина Шинкаренко, директорка з реклами та маркетингу мережі ТЦ «Епіцентр». — Хочеться обіймати, дарувати частинку свого серця тим діткам, які чекають з перемогою на своїх маму чи тата. Ми розуміємо, що нічого не може замінити присутність батька чи матері поруч з дитиною, але ми можемо допомогти зробити їхнє життя яскравішим, заповненим найприємнішими спогадами. Ми пишаємося нашими військовими, саме тому символічно саме у День захисту дітей вирішили підтримати їхніх дітей. Кожен з нас має зробити все можливе, щоб наші діти жили у мирній країні, мали ментальне здоров’я та щасливе дитинство. Ми закликаємо всіх батьків та дорослих, які оточують дітей, частіше обіймати та підтримувати дітей, а також долучитися до подібних ініціатив, що завжди на часі.

М'які плюшеві зайці, які ми вручили дітям стати символом дитячих обіймів та батьківської любові, – додала директорка напрямку «Дитячі товари» мережі ТЦ «Епіцентр» Олена Соловйова. Ми віримо, що кожна дитина зможе знайти у наших іграшках щось особливе, щоб відчути радість дитинства. Щиро дякуємо всім, хто долучився до цієї благородної справи – нашим покупцям, співробітникам та партнерам, які допомогли зробити світ кращим для наших маленьких героїв. Разом ми можемо зробити дітей щасливими, подарувати настрій, усмішку та свою увагу.

Нагадуємо, що компанія «Епіцентр К» та дитячий магазин E.PIC організували благодійну ініціативу «Обійми для маленьких героїв». Метою проєкту стало бажання створити святковий настрій та підтримати діток, батьки яких служать у лавах ЗСУ. Долучитися до ініціативи могли усі охочі, придбавши лімітовану колекцію благодійних шевронів-наліпок.

Читайте також: Епіцентр відкриває Антистрес хаб в Києві

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також